تهران یوسف آباد خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون پلاک ۷۲ ساختمان صبا طبقه ۴ واحد ۱۳
تلفن پشتیبانی 09101003514
bg_image

امروزه لزوم تنظیم قرارداد بر هیچ شخصی پوشیده نیست و از بدیهیات شروع یک رابطه کاری، تجاری و اجتماعی است. مسائل حقوقی و قضائی یکی مهم ترین چالش های این مسیر است و برای جلوگیری از مراحل اداری طولانی در مراجع قضایی افراد تلاش می کنند  با تنظیم یک قرارداد کاملا جامع و استاندارد که در برگیرنده تمام مسائل و نکات کلیدی مرتبط با قرارداد باشد تا حد ممکن از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

قراردادهای هر حوزه دارای چارچوب خاصی است که شامل قوانین اختصاصی همان موضوع است  مانند: قراردادهای اجاره، خرید و فروش، نیروی انسانی و استخدام، کار، تجارت و بسیار موارد دیگر که نیاز است به طور صحیح و جامع تنظیم شده و تعهدات طرفین در آن کاملاً ذکر شده باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل راه حلی ارائه شده باشد.

 
تنظیم قرارداد حرفه ای
مزیت های تنظیم قرارداد توسط یک وکیل چیست؟
 

گاهی اوقات در شروع کار مشکلات به چشم نمی آید و ممکن یه اشتباه جزئی در تنظیم قرارداد خسارات باور نکردنی به بار آورد. دانایی به قوانین، چارچوب و اصول قرارداد نویسی بخشی شروط اصلی یک قرارداد نویس خوب است، به عبارتی می توان گفت یک وکیل یا کارشناس حقوقی خبره که سالها در این زمینه فعالیت داشته و به چم و خم قراردادها و مشکلات احتمالی بیشتر از هر کسی دیگری آشنا است تنها راه حل جلوگیری از مشکلات قراردادی است

تنظیم قرارداد توسط یک وکیل یا کارشناس حقوقی

 

 • آماده سازی قرارداد در کوتاهترین زمان ممکن
 • جلوگیری از خطاهای احتمالی و تنظیم کامل جزئیات
 • نظارت و آماده سازی بر اساس قوانین روز
 • ایجاد تغییرات خاص و ویژه قرارداد شما

تنظیم قرارداد اختصاصی توسط وکلای عصروکالت

 

عصروکالت، با دارا بودن گروهی از حقوقدانان و وکلای خبره دادگستری، به حل این معضل بزرگ پرداخته است. آنان به تهیه قراردادهایی استاندارد با رعایت تمامی دستورالعمل ها و جزئیات حقوقی، موارد مهم جهت قرارداد تخصصی شما را پیش بینی می نمایند و در هر زمینه ممکن که افراد نیازمند به انجام یک فعالیت اجتماعی باشند، پاسخگوی این نیاز مهم و حساس کارفرمایان است.

درخواست تنظیم قرارداد

  تنظیم قرارداد
  چگونه به آسانی قرارداد خود را میتوانید بروز نمایید؟
   

  بسیاری افراد در شروع کار شاید به اهمیت یک قرارداد پی نبرده باشند و ممکن است متحمل ضرری شده باشند که دلیل اصلی آن عدم اصولی بودن قرارداد و نپرداختن به جزئیات و کارشناسی قوانین بوده است. قبل از آنکه ضرری متحمل شوید برای اصلاح و بررسی مجدد قرارداد توسط یک کارشناس حقوقی و یا وکیل متخصص امور قراردادها اقدام کنی

   

  >بروزرسانی بر اساس قوانین روز

  > بررسی و کارشناسی جزئیات قرارداد و اصلاح آن

  > تکمیل اطلاعات در کوتاه ترین زمان

  > جلوگیری از ضررهای احتمالی در آینده

   

  گاهی یک هزینه کارشناسی کوچک می تواند به شما خیالی راحت بدهد تا در صورت بروز مشکل حق شما ضایع نشود. کارشناسان و وکلای عصروکالت آماده پاسخگویی به هر نوع نیاز قراردادی شما عزیزان است.

  تنظیم دادخواست
  قراردادهای آماده راهی راحت برای تنظیم قرارداد
   

  نگارش متن یک قرارداد کاری زمانبر و تخصصی است و ممکن است کار راحتی برای بیشتر مردم نباشد، نمونه قرارداد آماده در زمینه های تخصصی خصوصا قراردادهای عمومی و پر مخاطب می تواند بهترین راه برای استفاده از یک الگو مناسب باشد.

  عصروکالت برای شما مجموعه از قراردادهای پر مخاطب که از پیش توسط یک کارشناس حقوقی تنظیم شده است آماده کرده تا شما بتوانید به راحتی آنها را دانلود کنید ویرایش کنید. هر چند که پیشنهاد میشود برای تنظیم قراردادهای مهم حتماً از مشاوره حقوقی عصروکالت استفاده کنید تا تمام نیازهای شما و موارد قراردادی به طور کامل رعایت شود.