آدرس: تهران - سعادت آباد بلوار دریا خ مطهری شمالی ک عیسی پور پ ۳
تلفن: 09101003514
شبکه های اجتماعی:
bg_image

شرکت ها، سازمان ها و نهادهای تجاری با مسائل حقوقی مختلفی روبرو هستند. ارتباط شرکت ها با کارمندان، بدهکاران، بستانکاران، طرفین معامله و سایر رقبا، به طبع قانون های خاص خود را دارد که عدم رعایت قوانین توسط هر یک از طرفین رابطه، منجر به بروز مشکلات حقوقی بسیاری می شود. شکایات و دعاوی مطرح شده گاه امکان بررسی از راه دور را نداشته و حضور وکیل در محل را می طلبد.

حضور وکیل پایه یک دادگستری در تمام مراحل دادرسی به ویژه دادرسی کیفری الزامی است؛ همچنین حضور یک وکیل متخصص در یک جریان حقوقی برای فهم صحیح نسبت به قوانین و اطمینان خاطر شخص در حفاظت از اموال و دارایی ها و همچنین حفاظت از جان افراد، الزامی است.

اغلب ما برای طرح و پیگیری مسائل حقوقی خود به دفتر وکیل مورد اعتماد خود مراجعه می نماییم. وکیل پایه یک دادگستری با تجربه کافی خود در این زمان می تواند ما را راهنمایی نموده و مسیر پرونده ما را به دقت تا نیل به موفقیت طی کند.

اما مواردی وجود دارد که حضور وکیل، شخصا در محل بروز مشکل لازم است و چه بسا می تواند مشکلات را با دقت و سرعت بیشتری به سمت رفع آن سوق دهد.

از جمله این موارد می توان به موارد پلمپ دفاتر، موارد انعقاد قرارداد بین طرفین معامله، موارد مربوط به وصول مطالبات، جلب رضایت طلبکاران و … اشاره نمود.

موارد بسیاری وجود داشته است که بدون حضور وکیل پایه یک دادگستری به عنوان نماینده، فرد بدهکار اقدام به وصول بدهی خود ننموده است. در این نوع دعاوی، وکیل با استفاده از قوانین، امکان ارعاب قانونی بدهکار را داشته و وصول مطالبه را از روش منطقی تر و سریع تری به سرانجام می رساند.

به طبع حضور وکیل در محل هزینه های بیشتری را نسبت به مواقعی که وی پرونده را در دفتر خود پیگیری می کند،رقم می زند. این هزینه به سبب اختصاص یک یا چند روز کاری وکیل به پرونده خاص شرکت شما می باشد. یک وکیل خوب با حضور در دفتر خود در یک روز می تواند پرونده های بسیاری را پیگیری نماید. اما با حضور وی در محل دعوی، امکان رسیدگی به سایر پرونده ها در آن زمان از وی سلب شده و وکیل، تمام یک روز خود را به پرونده شما اختصاص می دهد.

همچنین حضور در محل متضمن هزینه های ایاب و ذهاب و … برای وکیل می شود.

پس از طرح دعوی با وکیل پایه یک مورد نظر خود، شما می توانید درخواست حضور وی در محل را ارائه دهید. در این مرحله وکیل با بررسی شرایط دعوی و ضرورت حضور در محل، هماهنگی های لازم جهت اقدامات حضور در محل را با شما انجام می دهد و سپس در زمان و محل مشخص حاضر می شود.

عصروکالت با سال ها تجربه در زمینه دعاوی شرکت ها، امکان حضور وکیل پایه یک دادگستری در محل را برای شما فراهم نموده است.

شما می توانید پس امضای قرارداد اعطای وکالت به وکیل مورد نظر خود، درخواست خود را جهت حضور وی در محل مطرح نمایید.

اگر مطالب بالا در مزمینه حضور وکیل در محل به شما کمک کرد و شما نیاز به حضور وکیل در محل دعوی دارید، می توانید هم اکنون با عصر وکالت تماس بگیرید.

image

درخواست مشاوره حقوقی

جهت رزرو مشاوره حقوقی باما در تماس باشید

info@asrevekalat.ir | 09123545102

image