تهران یوسف آباد خیابان فتحی شقاقی بین بیستون و چهلستون پلاک ۷۲ ساختمان صبا طبقه ۴ واحد ۱۳
تلفن پشتیبانی 09101003514
bg_image
 
چه کسانی به دنبال مشاوره حقوقی تلفنی می باشند؟
 

 

وکیل تلفنی - راهی برای مشاوره حقوقی

 

مشاوره حقوقی تلفنی آسان ترین و سریع ترین راه برای رسیدن به پاسخ سوالهای حقوقی شما عزیزان است. با توجه پیچیدگی های قوانین و مسائل حقوقی بهترین روش برای پاسخ درست و عملکرد صحیح با مشاور و وکیلی کار بلد و متخصص است.

در زمان بروز مشکل یا مسئله حقوقی اولین راهی که به ذهن هر کسی می رسد تماس با شخصی آشنا برای گرفتن مشاوره است آن فرد ممکن است صلاحیت لازم برای  حل مشکل شما را نداشته باشد پس بهتر است با یک مشاور یا کارشناس حقوقی یا قضائی که تجربه خوبی در زمینه کاری شما است داشته باشید.  عصروکالت با وکلای متخصص و گزینش شده راهی امن و راحت برای حل مشکلات و پاسخگویی به شما است.

 

تصویر

مشاوره رایگان حقوقی تلفنی

برای مشاوره با ما در تماس باشید

info@asrevekalat.ir و 09101003514

تصویر
 
چه مزایایی با مشاوره حقوقی تلفنی محقق می شود؟

 

 
 

آیا در حین عقد قرار داد مهمی هستید؟ آیا برنامه دارید تا وکیل تخصصی در موضوعات حقوقی پیدا کنید و به دنبال وکیل خوب میگردید؟

مسائل و پرونده های حقوقی دارای واژگان و کتاب های بسیار زیادی است که تسلط به همه آنها و مطالعه از اینترنت شاید پاسخگوی خیلی از سوالات شما نباشد، مشاوره حقوقی تلفنی با هزینه اقتصادی، به عنوان راهکاری سریع به شما کمک میکند که مسیر درستی را در پیش بگیرید و مانع اختلافات و بروز مشکلات احتمالی شوید. همین حالا با شماره ما تماس بگیرد و یک وکیل خوب و مجرب پیدا کنید.

وقتی حرف از مشاوره تلفنی می شود اولین مزیتی که میتوان از آن نام برد سرعت پاسخگویی است. اولین مرحله از هر مشورتی تماس و مکالمه با متخصص آن حوزه است. وکلای عصروکالت در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی هر گونه سوال حقوقی و قضائی شما هستند.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته (شبانه روزی)

 

این روزها دغدغه ها افزایش یافته و گاهی اوقات مشکلی پیش میاید که نیازمند مشاوره فوری حقوقی در طول شبانه روز است. شما میتوانید درخواست مشاوره را بصورت ۲۴ ساعه ثبت کنید تا وکلا عصروکالت پاسخگوی سوالات حقوقی شما در سریع ترین حالت باشند. مشاوره معمولاً از ساعت 10 صبح تا 10 شب در کلیه روزهای هفته انجام میشود.

برخی افراد ممکن است در روز تعطیل اقدام به معامله و بستن قرارداد (ماشین، ملک، کار و…) نمایند، مجموعه ای از وکلای داگستری آماده ارائه مشاوره لازم در این خصوص است.

انتخاب بهترین وکیل در میان وکلای پایه یک

 

انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه کاری سخت و دشوار است و آیا میتوانید عملکرد آن وکیل را ارزیابی کنید و اکثر اوقات مجبورید چشم بسته به آنها اعتماد کنید. عصروکالت با ایجاد پلتفرمی مناسب و گرد آوردن وکلای پایه یک و بررسی عملکرد آنها محیطی را برای شما فراهم میکنند تا بهترین وکیل را به سادگی انتخاب کنید. همچنین عملکرد آنها به طور دائم در حال بررسی است تا بهترین پاسخگویی را به شما داشته باشند.

صرفه‌ جویی در هزینه و زمان

 

شما با هزینه اندک مشاوره تلفنی میتوانید با یک وکیل پایه یک دادگستری که در حوزه مشکل شما است مشورت کنید تا اطلاعاتی مفید در خصوص روند کار و مشکلات و نحوه حل مسئله به شما دهد.

مشاوره تلفنی علاوه بر هزینه تا حدود زیاد در زمان شما صرفه جویی می کند و نیاز نیست هزاران اطلاعات درست و غلط را خودتان بررسی کنید و گاهی اوقات منجر به صدمات جبران ناپذیری شود. با عصروکالت هر ایرانی یک وکیل همراه خودش دارد.

 

نمایش مسیر حقوقی پیش از هر اقدام قضایی

 

بسیاری از کارهای قضایی و حقوقی مسیری سخت و پر از دستور العملهایی است که یادگیری آنها سالها زمان لازم دارد. یک مشاور تلفنی خوب بدین شکل است که این مسیر سخت را برای شما به زبان ساده به نمایش میگذارد و به شما کمک میکند که از مسیر اصلی خارج نشوید تا حق خود بطور کامل بگیرید. گاهی با یک اعتماد، کاری سخت به راحتی انجام میشود پس با یک مشاور تماس بگیرید.

مشاوره با وکیل خانم یا آقا
 

گاهی اوقات با توجه به ماهیت پرونده موکل راغب است وکیل خانم و یا وکیل آقا داشته باشد زیرا راحتر میتواند برای آن شخص شرایط را توضیح دهد، عصروکالت با صدها وکیل مجرب خانم و آقا آماده این آماداگی را دارد که نسبت به پرونده شما وکیل خوب معرفی کند.

حل مشکل مسافت‌ طولانی
 

مشاوره حقوقی تلفنی نوعی از وکیل راه دور است که بدلیل مسافت طولانی امکان حضور آنها وجود ندارد.وکلا شرایط پرونده شما را ارزیابی کنند و راهنمایی های لازم را جهت حل آن به شما ارائه می کنند و این انتخاب شماست که وکیلی پایه داشته باشید.

مشاوره حقوقی در شرایط کرونا
 

بسیاری از مردم با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده کرونایی و جهت جلوگیری از شیوع این ویروس مراجعه حضوری خود را به دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی محدود کرده اند و در این میان مشاوره حقوقی تلفنی می تواند نقشی مهم در حل مشکلات آنها داشته باشد.

مشورت با وکیل متخصص
 

حوزه های دعوی حقوقی بسیار زیاد است و هیچ وکیلی را نمیتوان گفت در کلیه زمینه ها تسلط کافی برای حل پرونده دارد گاهی اوقاقت برای یک پرونده نیاز است به چند وکیل متخصص مشورت کنید و بهترین راه انتخاب مشاوره تلفنی حقوقی عصروکالت است.

  چه مراحلی را باید برای تشکیل پرونده حقوقی طی کنید؟

 

مراحل و فرآیند درخواست وکیل با مشاوره تلفنی

 

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از عصروکالت کافی است از طریق یکی از درگاه های ارتباطی ما (اپلیکیشن، وب سایت، تلفن) درخواست خود را ثبت کنید. همکاران «عصروکالت» در کمترین زمان از واحد پشتیبانی حقوقی تماس گرفته و پس از آگاه شدن از موضوع پرونده، وکیل متخصص آن حوزه را به شما وصل می‌کند. تمام تلاش مجموعه، ارائه بهترین راهکار‌ برای حل مشکل شهروندان عزیز است.

درگاههای ارتباطی برای ارتباط با وکلا  درگاههای ارتباطی برای ارتباط با وکلا

درگاههای ارتباطی برای دریافت مشاوره حقوقی شامل تلفن، وبسایت، واتس آپ یا حضور در مجموعه است. راحترین راه دریافت تلفن است اما اگر میخواهید وکلا را مشاهده کنید میتوانید از طریق تلفن یا واتس آپ اقدام کنید.

پشیبان حقوقی نقش پشتیبان حقوقی در مراحل مشاوره

پشتیبان حقوقی شخصی است که مراحل کار حقوقی شما را پیگیری می کند، شما را به وکیل متخصص وصل میکند و بررسی که می کند که به موکلان خدمت درستی ارائه شده است. در صورت بروز هر گونه مشکل با وکیل مورد نظر پرونده شما را پیگیری میکند تا بهترین مشاوره حقوقی به شما ارائه شود.

میزان رضایت سنجش میزان رضایت شما از وکیل درخواستی

برای عصروکالت بسیار مهم است که خدماتی که به مشتری ارائه می دهد دارای کیفیت مناسب باشد، بدین جهت گزینش وکیل های مجرب و پایه یک را بسیار جدی گرفته تا آنها صلاحیت بررسی پرونده شما را داشته باشند. از شما پس از مرحله کاری که روی پرونده حقوقی انجام میشود نظر سنجی میشود تا روند عملکرد وکیل مورد بررسی قرار گیرد.

 
چه زمانی میتوانید با مشاوران حقوقی در تماس باشید؟

 

بهترین زمان برای دریافت مشاوره حقوقی

 

این امکان برای شما فراهم می باشد که به صورت ۲۴ ساعته درخواست مشاوره خود را به راحتی در سایت و اپلیکیشن ثبت کنید و در اولین ساعت اداری پشتیبان حقوقی با شما جهت پیش برد کار تماس می گیرید. شما میتوانید قبل از هر تصمیم گیری با پشتیبان خود تماس بگیرید و اطلاعات لازم جهت دریافت مشاوره دریافت کنید.

  چه خدماتی توسط وکلای عصروکالت ارائه میشود؟

بهترین وکیل های متخصص در امور حقوقی

 

سوالات و مشکلات حقوقی شما در هر زمینه ای مشابه دعاوی حقوقی و کیفری، ملک، ارث، ازدواج،خانواده، طلاق، مهریه و … باشد عصروکالت به عنوان سامانه ی تخصصی وکیل یاب بهترین وکلای تخصصی و کارشناسان حقوقی را به شما معرفی می کند تا بتوانید با مشاوره تلفنی حقوقی مشکل خود را حل کنید همچنین ما در طول مسیر و تا حصول نتیجه همراه شما هستیم.

بسیاری از مردم در امور حقوقی خود نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص دارند زیرا برخی از امور حقوقی متقاضیان بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش حقوقی و تجربه بالا در این زمینه دارد. از جمله مهم‌ ترین حوزه ‌های حقوقی که نیازمند به یک وکیل متخصص و با تجربه است، می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانواده

یکی از مهم ترین حوزه های فعالیت وکلا بخش خانواده است که نیاز به تخصص یک وکیل خانواده حرفه برای مشاوره می باشد. پیش از هر کاری میتوانید با برقراری مشاوره تلفنی اطلاعات مفیدی را از یک وکیل خانواده با تجربه دریافت کنید. یک وکیل خانواده خوب باید توانایی دفاع از حقوق شما در دادگاه را داشته باشد و بتواند مشکلاتی مانند طلاق ( طلاق توافقی، طلاق غیر حضوری و …)، مهریه، دریافت حق حضانت فرزند همچنین ایجاد حق دیدار با فرزند، و سایر پروندههای مرتبط با خانواده داشته حل کند.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل ملک و املاک

ملک و املاک یکی از حوزه های مهم و پرمخاطب در حوزه حقوقی است که با توجه حجم بالای دعاوی و مشکلات مربوط به ملک از اهمیت بالایی برخورداراست برای حل مسائل ملکی بهتر است با یک متخصص این حوزه یعنی یک وکیل ملک و املاک با تجربه مشورت نمایید. دعاوی ملکی در زمینه هایی همچون تنظیم سند رسمی ، دعوای خلع ید، نقل و انتقالات، جعل سند، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع و… درخواست می شود. پرونده های مرتبط با امور ملکی بسیار حساس و هزینه بر است زیرا وکیل ملکی خوب قیمت بالایی دارد و پرداخت هزینه های آن برای هر کسی آسان نیست. سیدوک به عنوان سامانه ای حقوقی با بهرمندی از وکیل های با تجربه و متخصص حوزه ملک می تواند بهترین رقم را با بهترین کیفیت به شما ارائه کند برای این موضوع شما می توانید از مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل ملک و املاک استفاده کنید.

مشاوره حقوقی

03. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل کیفری

یکی از پیچیده ترین موضاعات حقوقی که باید با آن دست و پنجه نرم کرد دعاوی کیفری است که مانند یک تیغ دو لبه می تواند که هم می تواند مشکل شما را حل کند و هم آسیب های جبران ناپذیری با انتخاب یک وکیل بد متحمل کند. یک وکیل کیفری خوب بایست به امور آن حوزه به طور کامل تسلط داشته باشد و با زیرکی و هوش بالا بتواند پرونده را به نفع موکل تمام کند برای پیدا کردن این شخص شما می توانید به راحتی از مشاوره تلفنی حقوقی با یک وکیل حرفه ای در عرصه کیفری صحبت کنید. پرونده های کیفری معمولا موضوعاتی مانند کلاهبرداری، چک بی محل، خیانت در امانت، سرقت، ایجاد مزاحمت، جرایم رایانه ‌ای، ضرب و جرح، رابطه نامشروع، تجاوز به عنف، جعل، قتل عمد و غیر عمد، توهین، افترا، اختلاس، تهدید و هر آنچه که در قانون جرم شناخته شده و برای آن مجازات تعیین شده است را شامل می‌شود.

مشاهده بیشتر
مشاوره حقوقی

04. مشاوره تلفنی با وکیل متخصص امور مالی

امور مالی و اقتصادی از مهم ترین دعاوی حقوقی است که بررسی مسائلی مانند، چک، سفته، مطالبه وجه، بیمه، ورشکستگی، انتقال مال غیر، بانک و یا هر نوع پرونده که با پول سرکار داشته باشد را انجام میدهد. برای جلوگیری از ضررهای اقتصادی گاهی اوقات یک مشاوره تلفنی حقوقی ارزان با یک وکیل متخصص امور بانکی عاقلانه به نظر می رسد. چک و سفته یکی از امور مالی استکه باید توسط یک وکیل متخصص انجام شود او به شما کمک میکند تا مسائلی مانند: زمان بازگشت چک، تغییر نوع پرداخت و جلوگیر از برگشت چک، چک و سفته ضمانتی، متحمل شدن ضرر بابت دیر پرداخت شدن چک، شکایت از امضا کننده پشت چک، چک بدون تاریخ و … حل کنید.

مشاهده بیشتر
مشاوره حقوقی

05. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل ارث و میراث

اکثریت افراد جامعه در طول زندگی خود معمولا حداقل یک بار با مسئله ارث و میراٍ ث و تقسیم مال فرد فوت شده مابین ورثه طرف میشوند گاهی اوقات در این بین مشکلاتی پیش می آید که ممکن حقی از شما ضایع شود، برای حل مشکلات احتمالی و پیچ و خم های اداری حتماً با یک وکیل خوب مشورت کنید و از تجارب و راهکارهای او استفاده کنید. یک وکیل خوب در امور ارث و میراث باید به مسائلی مانند: مراحل درخواست سهم الارث، تقسیم ترکه، مهر و موم، دریافت دیون متوفی، انتشار آگهی فوت، ارسال مدارک به شورای حل اختلاف و هرگونه مسئله حقوقی مرتبط با ارث آشنایی کامل داشته باشد.

تماس با ما
مشاوره حقوقی

06. مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل مالیاتی

اگر صاحب کسب و کار یا مدیر سازمان یا شرکتی هستید باید بدانید که امور مالیاتی یکی از مهم ترین عوامل سود سازی شرکت است. آگاهی و تسط به قوانین و آیین نامه های مالیاتی می تواند تا بخشی خیلی زیادی موجب کاهش میزان مالیات پرداختی شود. استفاده از وکیلی که به قوانین مالی و مالیاتی آشنا باشد و در این راستا بتواند شما را راهنمایی کند آسان است تنها با یک مشاوره تلفنی ساده سود خود را بیشتر کنید. یک وکیل و مشاور مالیاتی خوب علاوه بر تجربه، اخلاق خوب، و مهارتهای سایر وکلا باید از قوانین مالیاتی به روز خبر داشته باشد و همچنین از ریز به ریز سیستم تامین اجتماعی سر در بیاورد تا بتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

تماس با ما
  چه هزینه ای باید برای مشاوره حقوقی تلفنی پرداخت کنم؟

هزینه مشاوره تلفنی حقوقی

 

وکیل پایه یک دادگستری متخصصی از امور حقوقی و قضائی است که ارزش عملکرد آنها مانند دیگر کسب و کارها شامل هزینه می باشد، کار حرفه ای و عملکرد درست رایگان نیست. مجموعه عصروکالت سعی بر آن داشته تا با مبلغی ارزان و اقتصادی برای مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را برای کلیه اقشار جامعه فراهم آورد تا از مشاوره وکیل های با تجربه استفاده کنند.

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری در مجموعه عصروکالت شامل سه بسته 15، 30 و 45 دقیقه با هزینه 200، 300و 400هزار تومان است. با پرداخت این هزینه بسیار ناچیز می توانید مشکل یا سوالات و ابهامات حقوقی خود را با اطمینان کامل حل کنید.

تصویر
مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین

مشاوره حقوقی

جهت درخواست مشاوره حقوقی با ما در ارتباط باشید .

در سریعترین زمان ممکن با یک وکیل پایه یک مشورت کنید

info@asrevekalat.ir و 09101003514